بارگذاری نقشه...

اجاره آپارتمان در برج دندانپزشکان

کد ملک: 4965
کوهک,
Iran
600000000 تومان 20000000 اجاره
آپارتمان
  • 1848
  • 0
  • 2 اتاق خواب
  • 2 حمام
  • 114 مترمربع

توضیحات

آذر 1402

رهن و اجاره واحد در برج دندانپزشکان کوهک

برج دندانپزشکان در محله کوهک به آدرس پستی : کوهک ، بلوار کوهک ، کوچه نسیم 9 . واقع شده که در کنار برج رضوان ، برج هواپیمایی آسمان ، برج هواپیمایی کشوری واقع شده است.

برج دندانپزشکان دارای دسترسی بسیار عالی به بزرگراه راه های اصلی تهران از جمله بزرگراه آزادگان ، بزرگراه حکیم  دارد و همین طور فاصله بسیار نزدیکی با مراکز تجاری و تفریحی مانند پاساژ طوبی ، ایرانمال ، دریاچه چیتگر و مراکز حمل و نقل عمومی مثل متروچیتگر ، ایستگاه اتوبوس و تاکسی نیز دارد.

سازنده رهن و اجاره در برج دندانپزشکان تعاونی مسکن دنداپزشکان است که در ساخت برج دندانپزشکان سعی داشته از بهترین متریال ممکن در ساخت استفاده کند.

برج دندانپزشکان در قالب تک برج 22 طبقه که 18 طبقه آن مسکونی ، یک طبقه لابی و سه طبقه پارکینگ و انباری است طراحی شده است.

مشخصات و امکانات برج دندانپزشکان کوهک

همان طور که گفته شد برج دندانپزشکان در قالب تک برج 18 طبقه مسکونی طراحی شده که در هر طبقه 8 واحد مسکونی را در خود جای داده است.

تعداد کل واحد های برج دندانپزشکان 144 واحد مسکونی است که شامل متراژ های 102 متری دو خوابه ، 114 متری دو خوابه ، 124 متری دو خوابه و 144 متری سه خوابه طراحی شده است.

تمامی امکانات رفاهی و خدماتی در رهن و اجاره برج دندانپزشکان تعبیه شده است که شامل سالن اجتماعات ، سالن ورزش ، محوطه سازی اختصاصی ، بافت فرهنگی عالی و .. می باشد.

رهن و اجاره برج دندانپزشکان کوهک 

واحد 102 متری دو خوابه در طبقه 15 برای اجاره گذاشته شده است.

.

اردیبهشت 1400

🔲برج دندانپزشکان
◽️١۱۴متر دوخوابه
◽️واحد جنوبی
◽️طبقات پایین
◽️لابی لوکس
◽️واحدفول دیزاین
◽️فول امکانات
◽️۴لاین آسانسور
◽️سالن ورزش
◽️سالن اجتماعات
◽️کتابخانه
◽️لوکیشن فوق العاده
◽️دسترسی عالی به بزرگراه آزادگان و مترو

امکانات

بدون امکانات.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.