بارگذاری نقشه...

پیش فروش پروژه ترنج

دریاچه چیتگر,
Iran
پیش خرید
آپارتمان
  • 248
  • 0
آقای دانیال 09121868203
آقای دانیال 09121868203
مدیریت تماس

توضیحات

پیش فروش پروژه ترنج
تعاونی امید دژبان ارتش
موقعیت مکانی پروژه ترنج امید دژبان ارتش؛
پروژه ترنج امید دژبان ارتش واقع در خیابان تبریزی بعد از میدان ساحل میباشد و در ضلع شمالی دریاچه واقع گردیده که طبقات بالایی آن دید کامل به دریاچه را به صورت ابدی دارد.
مشخصات پروزه ترنج امید دژبان ارتش؛
این پروژه شامل دو بلوک با نام های ترنج A و ترنج B میباشد که ترنج B آن اسکلت فلزی و ترنج B آن اسکلت بتنی میباشد.
ميانگين متراژ در ترنج B از ۸۵ متر الی ۱۰۰ متر با ۱۲ تیپ نقشه است و تعداد واحد های آن ۱۹۱ واحد با ۲۱ طبقه مسکونی،۱طبقه لابی و ۵ طبقه پارکینگ و انباری میباشد.
ميانگين متراژ در ترنج A که در همان محدوده مکانی میباشد ۱۲۰ متر مربع میباشد و در مجموع شامل ۸۰ واحد مسکونی با ۱۱ طبقه مسکونی،۱طبقه لابی و ۲ طبقه پارکينگ و انباری با ۴ تیپ نقشه میباشد.
دسترسی های برج ترنج امید دژبان؛
اولین و مهمترین امر که باعث جذاب تر شدن پروزه ترنج امید دژبان گردیده است قرار گیری این پروژه در ضلع شمالی دریاچه شده که دسترسی آسانی به دریاچه ی شهدای خلیج فارس،مجتمع تجاری-اداری آرتیمیس،لکسون،رزمال،بام لند،تهران مال و ایران مال با اتوبان های همت،آزادگان،حکیم،تهران-کرج و تهران-شمال را گردیده است،همچنین وسایل حمل و نقل عمومی،متروی خط ۱۰ تهران،متروی چیتگر و صادقیه را با آسانی میسر گردانيده است.
شرایط خرید و هزینه ساخت پروژه ترنج امید دژبان ارتش؛
مبنای خرید در این پروژه ۱۰۰ متر مربع میباشد که هزینه ی ساخت و زمین برای هر متر مربع پروژه امید دژبان ارتش مبلغ ۷ میلیون تومان میباشد که تا به اینجا ۵۱۰ میلیون تومان آن پرداخت گردیده دو سالیانه مبلغ ۸۰ الی ۱۰۰ میلیون تومان به عنوان قسط از اعضای گرفته می‌شود.
در کنار هزینه ی ساختی که پرداخت می‌شود هزینه ای نیز یه عنوان خرید امتیاز از شخص خریدار گرفته می‌شود که این هزینه بسته به رتبه ی اعضا که هرچقدر به عدد یک نزدیک تر باشد الویت انتحاب بهتری دارند اخذ میگردد.شایان ذکر است که حق امتیاز به روز و توافقی میباشد و زمان تحویل پروژه ۲ الی ۳ سال آتی پیش بینی گردیده است

امکانات

فایل های فوری فروش

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.