بارگذاری نقشه...

شهرک صدرا

Iran
معرفی
آپارتمان
  • 1764
  • 0

توضیحات

شهرک صدرا

 

شهرک صدرا دارای معماری سبک ایتالیایی بوده که جزو شهرک های قدیمی و با اصالت منطقه 22 می باشد

این شهرک تمامی امکانات تفریحی تجاری و ورزشی ساکنینش را فراهم نموده است

این شهرک به مساحت 40 هکتار است که 15 هکتار آن فضای سبز تعبیه شده

 

مشخصات شهرک صدرا

این شهرک در 3 نوع تیب بلوک A B C ساخته شده که 13 بلوک A  با متراژ 136 متر سه خواب در 5 طبقه 22 واحدی ، 20 بلوک B  با متراژ 112 متر دو خواب در 6 طبقه 24 واحدی ، 24 بلوک  C با متراژ های 70 متری یک خواب و107 متری دو خواب است در دو تیپ شرقی و غربی که هر بخش این بلوک ها 4 طبقه 14 واحدی است.

نکته بسیار مهمی که این شهرک دارد این است که  در هر طبقه آن 2 واحد است و بلوک های A B آن دارای آسانسور و بلوک های C بدون آسانسور است

شهرک صدرا در سال 87 افتتاح گردید و دارای سند تک برگ با حق قدر السهم از زمین می باشد

 

سازنده شهرک صدرا

تعاونی جهاد  کشاورزی

 

امکانات شهرک صدرا

علاوه بر 15 هکتار فضاسازی سبز این شهرک 8 هکتار بوستان محصور شده را دارا میباشد که در آن وسایل ورزش ، پیست دوچرخه ، پیست پیاده روی ، آلاچیق ، سالن اسکیت ، سالن پینگ پونگ ، دریاچه به وسعت 1 هکتار در قلب این بوستان باعث جذابیت دو چندان این شهرک شده است

مراکز تجاری این شهرک در پاساژ های مروارید و صدف است که شامل بخش های اداری نیز میشود . تجاری هایی نظیر : 4 هایپر مارکت ، خشکشویی ، 2 میوه فروشی ، نانوایی ، تاکسی سرویس ، خرازی ، گیم نت، کافی نت ، رستوران ، آرایشگاه و….

 

لوکیشن شهرک صدرا

شهرک صدرا از جنوب به اتوبان حکیم از غرب به شاهراه آزادگان و از شمال به بزرگراه همت راه دارد و لحاظ لوکیشن محلی آن به مراکز خدمات درمانی و رفاهی به بیمارستان ایرانیان و درمانگاه کیمیا نزدیک می باشد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر جهت آگاهی از فایل های اجاره و فروش در برج های منطقه ۲۲ تهران دریاچه زیبای چیتگر با مشاورین ما در املاک برج بلند تماس حاصل فرمایید.

 

امکانات

بدون امکانات.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کانال تلگرام