بارگذاری نقشه...

پیش فروش پروژه شمیم رحمت 3

کد ملک: 5580
بلوار کوهک,
Iran
پیش خرید
آپارتمان
 • 1699
 • 0

  توضیحات

  پیش فروش پروژه شمیم رحمت ۳
  تعاونی هوافضا سپاه برج نخل
  موقعیت مکانی برج نخل هوافضا سپاه؛
  برج نخل پروژه ی شمیم رحمت ۳ هوافضا سپاه واقع در محله ی کوهک منطقه ۲۲ میباشد.
  مشخصات فنی پروژه شمیم رحمت۳ برج نخل هوافضا سپاه؛
  این پروژه به صورت تک بلوک و در قالب ۲۶ طبقه که ۲۱ طبقه آن مسکونی و ۵ طبقه آن پارکینگ و ۱ طبقه لابی مجلل و در مجموع ۷۴۴ واحد با پایین ترین متراژ ۱۱۰ میباشد.
  همچنین امکانات مشاعی این پروژه شامل موارد زیر میباشد؛
  مشاعات آبی کامل،لابی گاردان،سالن برگزاری مراسم و اجتماعات،کافی شاپ،سینمای خانگی،کتابخانه،سالن چند منظوره،فضای اداری،فروشگاه،خشکشویی،راه تندرستی به همراه آلاچیق،آمفی تئاتر،مهدکودک،زمین بازی فوتبال و بسکتبال برای بزرگسالان و کودکان،کارواش و…
  دسترسی های پروژه شمیم رحمت۳ برج نخل تعاونی هوافضا سپاه؛
  دسترسی های برج نخل تعاونی هوافضا سپاه پروژه شمیم رحمت ۳ به شاهراه های اصلی آزادگان،تهران-کرج،تهران-شمال،حکیم و همت در کمتر از ۵ دقیقه امکان پذیر میباشد همچنین برج نخل در بهترین خیابان و محله ی کوهک یعنی بلوار دانشگاه راه قرار دارد و دسترسی به منطقه ی سیاحتی و تفریحی دریاچه ی شهدای خلیج فارس،بام لند،لکسون،آرتمیس،تهران مال و ایرانمال را به دور از ترافیک و در کمترین زمان ممکنه میسر گردانيده است‌.
  شرایط خرید پروژه شمیم رحمت۳ برج نخل تعاونی هوافضا سپاه؛
  برج نخل در ابتدای امر به صورت سهام های ۱۰ متر به کارکنان واگذار گردید و کمترین متراژ اعلامی آن ۸۵ متر بوده که بعد از بازبینی نقشه ها و اضافه کردن سینما و مشاعات آبی به ۱۱۰ متر تغییر یافت.
  در حال حاضر واریزی هر ۱۰ متر به مقدار ۷۵ میلیون میباشد و قیمت امتیاز آن بین ۱۳۸ الی ۱۴۳ میلیون تومان انجام می‌پذیرد.
  برای خرید این پروژه شما میتوانید از ۱۰متر الی ۳۴۰متر خرید بفرمایید که همبرای خرید فروش مناسب میباشد هم برای خانه دار شدن شما.

  امکانات

  بدون امکانات.

  پاسخ دهید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.