بارگذاری نقشه...

پیش فروش پروژه امپریال پالاس هلدینگ سازیان کوهک

کد ملک: 9925
املاک بلوار کوهک, تهران,
Iran
460٬000٬000 تومان پیش خرید
آپارتمان
  • 50
  • 0
  • 10 مترمربع
آقای اسماعیلی 09013838398
آقای اسماعیلی 09013838398
مدیریت تماس

توضیحات

آبان 1402

پیش خرید امتیاز پروژه امپریال پالاس 2 هلدینگ سازیان

هلدینگ سازیان یکی از قوی ترین سازندگان واحد های مسکونی با کیفیت و متریال عالی در منطقه 22 تهران است که رزومه بسیار قوی در ساخت پروژه امپریال کوهک و ساخت پروژه نخل که تماما با همکاری تعاونی شمیم رحمت است در حال ساخت می باشد.

پروژه جدید پیش فروشی امپریال پالاس 2 دقیقا در جنوب پروژه نخل توسط هلدینگ سازیان استارت خورده و در حال حاضر (آبان ماه سال 1402) در حال عضوگیری می باشد.

لوکیشن پیش خرید امتیاز پروژه امپریال 2 (پالاس) بسیار عالی و دنج بوده و دسترسی های ویژه ای به شاهراه حکیم و آزادگان و مراکز تفریحی و تجاری از جمله پاساژ طوبی ، پارک چیتگر ، باملند و دریاچه چیتگر دارد.

پیش خرید امتیاز پروژه امپریال 2 (پالاس)  در قالب تک برج 25 طبقه که 21 طبقه آن مسکونی ، یک طبقه لابی و سه طبقه پارکینگ و انباری است در دست احداث می باشد .

در حال حاضر پیش فروش پروژه امپریال 2 (پالاس) در مرحله خاک می باشد و جواز و فنس کشی زمین به طور کامل انجام شده و در حال حاضر در مرحله پذیرش اعضا می باشد که موقعیت به شدت مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد.

مشخصات و امکانات پیش فروش پروژه امپریال 2 (پالاس) هلدینگ سازیان

متراژ های پیش خرید امتیاز پروژه امپریال 2 (پالاس) از 100 متری تا 300 متری دو و سه خوابه می باشد که در هر طبقه 6 الی 8 واحد مسکونی جای داده شده است.

سازه پیش فروش پروژه امپریال 2 (پالاس) بتنی بوده که از استحکام بالایی در ساخت برخوردار می باشد همین طور متریال استفاده شده در پیش خرید امتیاز پروژه امپریال پالاس 2 به شدت با کیفیت بوده و از نوعه ساخت متفاوتی برخوردار می باشد.

پیش فروش پروژه امپریال پالاس 2 دارای تمامی امکانات رفاهی و خدماتی از جمله سالن اجتماعات ، سالن ورزش و مشاعات آبی از جمله سونا ، استخر و جکوزی و … می باشد.

واریزی و حق امتیاز پیش خرید پروژه امپریال پالاس 2 

در حال حاضر سهام های پیش فروش پروژه امپریال پالاس 2 به صورت سهام های 10 متری پیش فروش و پیش خرید انجام می شود .

واریزی به روز پیش خرید سهام پروژه امپریال پالاس 2 به صورت زیر می باشد.

واریزی به روز تا انتهای آبان ماه سال 1402 برای پیش فروش پروژه امپریال پالاس 2 مبلغ : 460 میلیون تومان (460.000.000 تومان) می باشد.

+++

حق امتیاز پیش فروش پروژه امپریال پالاس 2 تا انتهای آبان ماه سال 1402 هیچ مبلغی نیست و اگر مشاورین املاک درخواست حق امتیاز کرده اند غیر قانونی می باشد.

+++
تنها مبلغ و هزینه کارگذاری برای خرید پیش فروش پروژه امپریال پالاس 2 از خریدار دریافت خواهد شد.

اقساط پیش خرید امتیاز پروژه امپریال پالاس 2 به صورت ماهانه مبلغ 6 میلیون تومان می باشد.

امکانات

فایل های فوری فروش

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.