بارگذاری نقشه...

پیش فروش پروژه زاگرس

کد ملک: 5571
دریاچه چیتگر,
Iran
پیش خرید
آپارتمان
  • 728
  • 0
  • 60 مترمربع

توضیحات

پیش فروش پروژه زاگرس
تعاونی ابنیه مسکن همت
پروژه زاگرس تعاونی ابنیه همت واقع در ضلع شرقی دریاچه شهدای خلیج فارس میباشد.
مشخصات پروژه؛
پروزه زاگرس تعاونی ابنیه همت دارای ۲۱ طبقه مسکونی میباشد که شروع متراژ واحد های آن از ۱۰۵ متر میباشد و در طبقه ی همکف آن قسمت تجاری پروزه واقع گردیده است.
پروژه زاگرس به صورت سهامی به اعضا واگذار گردیده است و هر سهام دارای ۶۰ متر مسکونی و ۱۵ متر تجاری میباشد و اقساط آن تا پایان سال ۱۴۰۱ هر ماه ۳۵ میلیون تومان میباشد.
دسترسی های پروزه زاگرس تعاونی ابنیه همت؛
یکی از عواملی که باعث منحصر به فرد بودن پروژه زاگرس تعاونی ابنیه همت گردیده محل قرار گیری پروژه در نزدیک ترین فاصله ۲۰۰ متری به دریاچه و دسترسی عالی آن به باملند و شهرک گلستان شده همچنین موقعیت پروزه به گونه ای است که از تردد و ترافیک دریاچه به دور بوده و واحد های تجاری آن در بهترین نقطه و فاصله از دریاچه و شهرک گلستان قرار گرفته است.
رزومه ی کاری پروژه تعاونی ابنیه همت؛
تعاونی ابنیه همت یکی از پر آوازه ترین و رزومه دار ترین تعاونی های منطقه ۲۲ است که بالغ بر پانزده سال در این منطقه فعالیت دارد و اولین پروژه اداری-تجاری هوم آفیس ایران با نام لکسون را در دست دارد که در مراحل نهایی تحویل به سر می‌برد همچنین پروژه های فرزانگان در کوهک و پروژه آسمان آبی چیتگر واقع در شمال دریاچه را تحویل و پروژه های البرز در کوهک و الوند در میدان موج و پروزه زاگرس در ضلع شرقی دریاچه در دست احداث دارد.
وضعیت پروزه زاگرس تعاونی ابنیه همت؛
پروژه زاگرس تعاونی ابنیه همت در حال حاضر حصار کشیده شده میباشد و طبق اقساط اعلامی این پروژه که بر اساس پیشرفت پروژه قسط بندی گردیده از برج ۷ سال ۱۴۰۱ شروع به عملیات گودبرداری می‌کند.
تحلیل پروزه زاگرس تعاونی ابنیه همت؛
بر اساس شرایط حال حاضر پروژه بهترین زمان برای خرید این پروژه از انتهای سال ۱۴۰۰ تا اوخر بهار ۱۴۰۱ میباشد که بهترین زمان برای خرید و ورود به پروژه میباشد تا قبل از شروع عملیات گود برداری بهترین میزان افزاش قیمت را تا انتهای سال ۱۴۰۱ دریافت بنمایید

امکانات

فایل های فوری فروش

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.