پیش فروش آپارتمان در منطقه 22 تهران

 

پیش فروش آپارتمان در منطقه 22 تهران دریاچه چیتگر

 

پیش فروش امتیاز پروژه های منطقه 22 تهران

پیش خرید در منطقه 22 تهران یکی از جذاب ترین روش های خانه دار شدن می باشد که بسیاری از افرادی که در تهران ساکن هستند با این نوع از خرید ملک به صورت کامل آشناییت دارند.

اکثریت کسانی که قصد خرید خانه را دارند بعد از پرسجو در مورد واحد با قیمت های به شدت زیادی رو به رو می شوند که توان پرداخت و خرید آنها را ندارند برای همین اکثریت مشاور ها پروژه های پیش خرید و پیش فروش را به مشتری های عزیز پیشنهاد می کنند.

اما درصد بسیاری بعد از شنیدن پیش خرید منصرف شده و از منطقه 22 تهران می روند اما باید بگوییم پروژه های پیش خرید واقعا اصلا ترسناک نیستند و به شدت کار عالی و منطقی به نظر می رسد و باید گفت تمامی برج هایی که در حال حاضر در منطقه 22 تهران مشاهده می کنید یک زمانی پیشخرید بوده اند!

منطقه 22 تهران به دلیل داشتن مراکز تجاری و تفریحی فراوان که با بالا ترین استاندارد های روز دنیا ساخته شده اند که شامل پروژه های ایرانمال ، رزمال ، آرتمیس ، تهران مال ، پارک چیتگر ، دریاچه چیتگر ، شهر بازی هزار و یک شهر و … باعث شده قطب گردشگری تهران به شمار رود و پیشرفت به شدت عالی به منطقه 22 تهران هدیه داده است.

به همین دلیل تعداد خواهان واحد در منطقه 22 تهران به شدت بالا رفته که همین امر باعث افزایش قیمت های واحد آماده شده که بسیاری را به سمت منطقه 22 تهران کشانده است.

پروژهای پیش خرید امتیازی منطقه 22 تهران

پیش خرید واحد درست ترین راهی است که برای خانه دار شدن می توانید انتخاب کنید اما اینکه چه پروژه ی پیش فروشی خریداری کنید نکته اصلی داستان است ؛ ما در املاک برج بلند تمام تلاش خود را می کنیم که پروژه های معتبر منطقه 22 تهران را که رزومه به شدت قوی در زمینه ساخت و همین طور پیش رفت فیزیکی دارند را به شما معرفی کنیم.

پروژه هایی که در حال حاضر املاک برج بلند به صورت تخصصی روی آنها کار می کند شامل پروژه های پیش فروش :

پروژه زاگرس ، پروژه الوند ، پروژه البرز ، پروژه لکسون ، پروژه ایران (بانک ملی) ، پروژه نخل ، پروژه آفتاب مهتاب ، پروژه آرتمیس ، پروژه های تریتیوم که شامل 5 پروژه می باشد ، پروژه های بقیه الله ، تمامی پروژه های ارتش در پهنه های A , B , C , D  ، پروژه های خرازی ، پروژه های هزاره سوم یک و دو و پروژه های معتبر در حال ساخت در منطقه 22 تهران و …

امتیاز های پیش فروش منطقه 22 تهران

اکثریت پروژه هایه پیش خرید در منطقه 22 شامل دو قیمت واریزی و حق امتیاز می باشد که واریزی در واقع پرداختی عضو اصلی از ابتدای عضویت خود در پروژه تا روزه معماله ، واریزی به تعاونی انجام داده است که خریدار جدید باید تسویه کند همین طور مبلغ حق امتیاز که در واقع حق خواب پول شخص سرمایه گذار بوده که از ابتدایه پروژه مبالغ را واریز کرده که با توجه به نحوه واریزی و رتبه قیمت حق امتیاز متفاوت است که هنگام خرید ، باید هم واریزی و حق امتیاز با هم به صورت نقدی با فروشنده تسویه شود و از آن به بعد تمامی اقساط برای خریدار جدید می باشد.

سند های پروژه های امتیازی منطقه 22 تهران

در اکثریت پروژه های پیش خریدی در ابتدا شما قدرالسهم زمین را خریداری می کنید و سپس شروع به ساخت پروژه و صدور دفترچه جدید با اقساط می کنید که در تعاونی پروژه ای که خریداری کرده اید تمامی نقل و انقال ها انجام می شود به صورتی که دفترچه مالک قبلی باطل شده و دفترچه جدید به نام شما صادر می شود.

 

جمع بندی پیش خرید پروژه امتیازی در منطقه 22 تهران

اگر قصد خرید در محله های دریاچه چیتگر ، کوهک ، شهرک چیتگر ، مروارید شهر و … دارید اما با قیمت های بسیار بالای واحد های آماده مواجه شدید ، ما پیشنهاد می کنیم که در همان منطقه پروژه پیش فروش معتبر پیش خرید کنید که هم جنبه سرمایه گذاری و هم جنبه سکونت دارد.

اما به یاد داشته باشید که چه پروژه ای خریدن بسیار مهم است و اینکه سازنده و رزومه آن تعاونی همین طور نوعه ساخت و پیش رفت فیزیکی بسیار مهم است که می توانید در تمامی مقالات سایت املاک برج برند این موارد را بررسی کنید و پس از آن با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید و قیمت به روز و همین طور لوکیشن پروژه های پیش خرید و پیش فروش از نزدیک ببینید.